Dvě vstupenky na koncert Jan Fišer a Ivo Kahánek, který se odehraje v rámci Komorního cyklu PKF – Prague Philharmonia v pondělí 29. května 2017 v Českém muzeu hudby v Praze vyhrávají paní Daniela Petrtýlová a pan Ivo Zavadil.
Více informací o koncertu najdete zde.

správná odpověď:
Klavírista Ivo Kahánek absolvoval Akademii múzických umění ve třídě profesora Ivana Klánského.
***

Dvě vstupenky na představení opery Petra Iljiče Čajkovského Eugen Oněgin v hlavní roli s Alešem Jenisem, které se uskuteční ve čtvrtek 25. května 2017 od 19 hodin v historické budově Slovenského národního divadla v Bratislavě vyhrávají paní Silvia Gonščáková a pan Miroslav Molnár. Podrobnější informace najdete zde .

správná odpověď:
Aleš Jenis studoval na bratislavské konzervatoři ještě před tím, než se začal učit zpívat klavír.
***

Dvě vstupenky na vokálně-instrumentální koncert Klasikové XX. století, který se v rámci festivalu Janáčkův máj uskuteční ve středu 31. května 2017 od 19 hodin ve společenském sále Domu kultury v Ostravě vyhrává paní Klejchová Barbora. Podrobnější informace najdete zde .

správná odpověď:
V současné době je hlavním sbormistrem Pražského filharmonického sboru Lukáš Vasilek.
***

Dvě vstupenky na festivalový koncert Janáčkova máje, nazvaný Hudební obrázky z Francie a Itálie, získává pan Pavel Preč. Vystoupí zde PKF – Prague Philharmonia pod vedením Emmanuela Villauma a klavírista Andrew von Oeyen. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 25. května v 19 hodin ve společenském sále Domu kultury města Ostravy. Zde  najdete podrobnější informace.

správná odpověď:
Uměleckým ředitelem festivalu Janáčkův máj je pan Jaromír Javůrek.

Výhercům srdečně blahopřejeme!

***
Dovolujeme si upozornit, že za včasné předání výhry výhercům soutěže odpovídá pořadatel dotyčné akce. Na výhru není právní nárok a není soudně vymahatelná.