Po dvou vstupenkách na představení Bizetovy Carmen v hlavní roli s Jolanou Fogašovou, které se koná v úterý 27. června 2017 od 19.00 hodin v historické budově Slovenského národního divadla vyhrávají paní Lýdia Haliaková a pan Aleš Pirnos.
Podrobnější informace najdete zde .

správná odpověď:
Bizetova Carmen měla premiéru 3. března 1875 v Théâtre de l’Opéra-Comique v Paříži. Titulní role se zhostila Célestine Galli-Mariéa.
***

Dvě vstupenky na koncert Symfonického orchestru Českého rozhlasu s dirigentem Conradem Van Alphenem a s houslistkou Mariou Solozobovou (původně dirigent Manuel Hernández-Silva a klavírista Javier Perianes), který se uskuteční v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov v sobotu 15. července 2017 od 19.30 hodin v Zámecké jízdárně v Českém Krumlově vyhrává paní Jana Ládyová.
Podrobnější informace najdete zde  .

správná odpověď:
Rezidentním orchestrem Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov v roce 2017 je Symfonický orchestr Českého rozhlasu.
***

 

Kolekci CD, kterou každý měsíc nově odměňujeme čtenáře za jejich aktivitu v komentářích nebo blogu, za měsíc květen zašleme panu Karlu Holešovi.
***

Dvě vstupenky na zahajovací koncert Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov, na němž jako sólisté vystoupí sopranistka Angela Gheorghiu a tenorista Ramón Vargas, vyhrává paní Zuzana Kabelová. Koncert uskuteční v pátek 14. července 2017 od 20.30 hodin v Pivovarské zahradě v Českém Krumlově.
Podrobnější informace najdete zde .

správná odpověď:
Rodné příjmení Angely Gheorghiu je Burlacu.
***

 

Výhercům srdečně blahopřejeme!

Dovolujeme si upozornit, že za včasné předání výhry výhercům soutěže odpovídá pořadatel dotyčné akce. Na výhru není právní nárok a není soudně vymahatelná.

Reklama