Co přichystal FOK pro sezónu 2011/2012?

  1. 1
  2. 2

Potěšující je, že cena za abonentku na orchestrální koncerty zůstala stejná, naopak dosti značně podražily abonentky na cykly Koncertního jednatelství FOK. Např. v cyklu Stará hudba jde o nárůst okolo 500,- Kč, způsobený razantním zvýšením vstupného na některé koncerty (nutno tedy přiznat, že procentní změna oproti běžnému vstupnému zůstává přibližně stejná). Nepochybuji, že vedení tento krok důkladně promyslelo, obávám se ale, aby se neodrazil na již tak klesající návštěvnosti koncertů (pamatuji doby, kdy byl právě cyklus Stará hudba prakticky vyprodán v abonnement). Zejména v předtuše chystaných zvýšení všeho mohou i abonenti usoudit, že některé koncerty navštívit nemusí, zvlášť když je možné sestavit si svou vlastní řadu Ad libitum se slevou 20%. Přeji však samozřejmě plné sály a samé úspěchy!

Upozorňuji, že abonentní brožuru si můžete objednat na internetové stránce orchestru, bude Vám doručena poštou až domů a zdarma. Předprodej předplatného začíná 2. května, jednotlivých vstupenek 23. května.

www.fok.cz

  1. 1
  2. 2

Mohlo by vás zajímat


3
Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymous

Tak pan dramaturg Daněk si i tento rok přihrál kšeft (Octopus Pragensis)

Anonymous

Víte co znamená Octopus? Chobotnice …. a ta má přece chapadélka všude :-) To chce klid… tak dlouho se chodí se džbánem….

Anonymous

nevím, kdo je podle autora článku pianista "světového jména", ale troufnu si tvrdit, že jména jako ingrid fliter a či ingolf wunder zná každý, kdo se v této sféře jen trochu orientuje. ostatně oba, kromě toho, že jsou skvělými interprety, mají smlouvu u renomovaných vydavatelství (ona u EMI, on u DG) a oba zdobí vavříny z nejslavnější světové klavírní soutěže… údiv nad tím, že čajovského šestá nebo beethovenovy a brahmsovy symfonie stále ještě dokažou plnit koncertní sály, bych pochopil u průměrného posluchače současné populární hudby, avšak na tomto blogu působí poněkud hloupě – že by na těchto symfoniích přece jen… Číst vice »