Karlovarská pěvecká soutěž: podle poroty mnoho krásných hlasů

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Cena Gustava Mahlera – účinkování na festivalu Hudba tisíců – Mahler Jihlava 2018 – cenu udílí ředitel Festivalu Gustava Mahlera Doc. PhDr. Jiří Štilec, CSc.
Cenu získává LUCIE VAGENKNECHTOVÁ (CZE) a ARTUR MATEUSZ GARBAS (POL)

Cena Karlovarského symfonického orchestru – vystoupení s KSO v rámci koncertní sezóny 2018/2019. Cenu udílí ředitel KSO Mgr. Petr Polívka.
Cenu získává VOJTĚCH ŠEMBERA (CZE)

Cena Západočeského symfonického orchestru M. Lázně o.p.s. – honorované koncertní vystoupení v rámci sezony 2018/2019. Cenu udílí ředitel organizace MgA. Milan Muzikář.
Cenu získává VOJTĚCH ŠEMBERA (CZE)

Cena hejtmanky Karlovarského kraje Mgr. Jany Vildumetzové nositeli první ceny kategorie PÍSEŇ, jarní koncert v Galerii umění v Karlových Varech v roce 2018.
Cenu získává DÁVID HARANT (SVK)

Cena Beno Blachuta s částkou 5.000 Kč. Cenu udílí Společnost Beno Blachuta a předává Beno Blachut, vnuk vynikajícího českého tenoristy.
Cenu získává ZUZANA KOPŘIVOVÁ (CZE)

Cena Josefa Hercla za nejlepší interpretaci árie z období vrcholného baroka s důrazem na duchovní tvorbu s částkou 5.000 Kč. Cenu udílí paní Lucie Kábelová, předsedkyně Společnosti Josefa Hercla.
Cenu získává ZUZANA ZÁMEČNÍKOVÁ (CZE) za interpretaci árie Pieta, Signore Allessandra Stradelly

Cena Milana Bürgera za interpretaci některé z Dvořákových Biblických písní nebo Cigánských melodií v částce 5.000 Kč pro mužské kategorie. Cenu udílí PhDr. Jitka Slavíková.
Cenu získává ARTUR MATEUSZ GARBAS (POL)
za interpretaci Dvořákovy Biblické písně „Bože, bože, píseň novou zpívati budu“

Cena dirigenta Františka Drse za mimořádný hudebně-interpretační výkon a honorované vystoupení na koncertu v Kutné Hoře v rámci festivalu Operní týden v červnu 2018.
Cenu získává SONIA WARZYŃSKA (POL)

Cena Karoliny Hromádkové a Františka Drse s částkou 5.000 Kč za interpretaci árie Prince z Dvořákovy opery Rusalka.
Cenu získává KIRILL MATVEEV (RUS)

Cena nakladatelství Bärenreiter pro nositele 1., 2. a 3. ceny v kategorii PÍSEŇ – Nakladatelství daruje všem oceněným výtisk nového urtextového vydání Dvořákových sólových písní s klavírem, které vyšly ve svazku Písně II, a dárkové poukazy na nákup notového materiálu z produkce Bärenreiter Praha a Bärenreiter-Verlag Kassel v celkové výši 6.000 Kč pro všechny ceny (hodnota poukazů je odstupňována podle pořadí cen).
Cenu získávají DÁVID HARANT (SVK), NATASHA DRAKE (USA), TAMARA MOROZOVÁ (SVK) a VOJTĚCH ŠEMBERA (CZE)

Cena Carangelo Belcanto Academy I. s částkou 10.000 Kč za nejlepší výslovnost a interpretaci italského repertoáru, určená českým a slovenským účastníkům soutěže. Cenu udílí Antonio Carangelo, ředitel Carangelo Belcanto Academy
Cenu získává ZUZANA ZÁMEČNÍKOVÁ (CZE)

Cena Carangelo Belcanto Academy II. s částkou 5.000 Kč za nejlepší interpretaci italské árie skladatelů Verdiho, Rossiniho a Pucciniho v mužských kaegoriích. Cenu udílí Antonio Carangelo, ředitel Carangelo Belcanto Academy.
Cenu získává SVIATOSLAV VYNNYK (UKR) za árii Germonta z Verdiho opery La traviata

Cena Hlasového centra Praha/MH s.r.o. za „Barvu hlasu“ v částce 5.000 Kč. Cenu udílí prim. MUDr. Jitka Vydrová, ředitelka společnosti.
Cenu získává ELIŠKA ZAJÍCOVÁ (CZE)

Cena za nejlepší interpretaci Mozartovy árie s částkou 400 € věnovaná panem Georgem Fischerem z Aue (Německo).
Cenu získává ARTUR MATEUSZ GARBAS (POL) za árii Figara

Cena Jana Lucemburského s částkou 2 x 300 € pro českého a slovenského pěvce. Cenu inicioval a udílí pan Geoffrey Piper, zakladatel společnosti MusicEnterprise, která se podílí na prohlubování uměleckých aktivit mezi Lucemburskem a Českou republikou.
Cenu získávají MARIE SCHMIDTOVÁ (CZK) a ADAM NÁDLER (SVK)

Cena Grandhotelu Ambassador Národní dům za vynikající klavírní doprovod víkendový pobyt pro dvě osoby, udílí generální ředitel Grandhotelu Ambassador Národní dům Josef Žďárek.
Cenu získává RÓBERT PECHANEC (SVK)

Cena ředitele společnosti Bohemia lázně a. s. za vynikající klavírní doprovod – víkendový pobyt pro dvě osoby v hotelu Kriváň. Cenu udílí ředitel společnosti Jiří Sluka.
Cenu získává LENKA NAVRÁTILOVÁ (CZE)

Cena Olgy Pánkové
Cenu získává EVGENIYA KUZNETSOVA (RUS)

Cena divácké poroty
Cenu získává SVIATOSLAV VYNNYK (UKR) – v kategorii JUNIOR
KIRILL MATVEEV (RUS) – v kategorii OPERA

Zdroj: Mezinárodní pěvecké centrum Antonína Dvořáka Karlovy Vary

0 0 vote
Ohodnoťte článek
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mohlo by vás zajímat


1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments