Klášterní hudební slavnosti zahajují prodej vstupenek – zatím v poloviční kapacitě

Prodej vstupenek na festival Klášterní hudební slavnosti byl zahájen ve čtvrtek 1. dubna 2021. Dostupné jsou online na webových stránkách festivalu. V nabídce je zatím pouze poloviční kapacita sálů pro případ, že bude nutné dodržovat povinné rozestupy.

Šumperk – Kostel Zvěstování Panny Marie (foto Klášterní hudební slavnosti)

„Naši věrní diváci a návštěvníci Jeseníků mohou již nyní vybírat ze všech 15 koncertů, které jsme na období od 27. června do 13. září připravili. Potěšíme jak milovníky klasiky, tak fanoušky swingu a neotřelých crossover žánrů,“ slibuje ředitel festivalu Roman Janků.

„Zatím jsme do prodeje uvolnili jen polovinu kapacity sálů, abychom v případě potřeby dokázali zajistit dostatečné rozestupy. Dá se tedy očekávat, že exponované koncerty mohou být velmi brzy vyprodané,“ uvažuje Janků. Část vstupenek hodlá festival navíc darovat zdravotníkům v Olomouckém kraji jako poděkování.

Letos poprvé organizátoři zřídili e-mail [email protected]. Sem mohou zájemci směřovat své dotazy a připomínky, a dokonce si rezervovat vybraná místa, a to maximálně na dobu tří dnů. Jakmile se otevřou informační a kulturní centra, budou vstupenky dostupné i offline na obvyklých místech v Šumperku, Jeseníku, Králíkách, Loučné nad Desnou, Bludově či Rapotíně.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments