Seznamte se: Ivana Moravcová

  1. 1
  2. 2

Jakou muziku ráda poslouchám
Nemám vyhraněný styl. Nikdy neodmítnu minimalismus, filmovou hudbu, lidovou hudbu, šansony a muzikál, ale díky tomu, že mám hodně kamarádů zapálených pro klasickou hudbu, vyhledávám někdy i klasiku.

Co dalšího mám ráda, jak trávím volný čas
Mojí slabostí jsou knihy, encyklopedie, pěstování květin, ale i třeba stolní hry. Můj čas dál hodně zaplňují zvířátka. Minulý rok jsme si s přítelem pořídili zakrslého králíčka Roníka a dvě felsumy madagaskarské (Grinch a Godzilla). A jinak ráda trávím čas s rodinou nebo přáteli.

Co mně dokáže udělat největší radost
Květiny. Miluji květiny.

Moje největší přání
Mým snem je dělat práci, která mě bude naplňovat a dělat mě šťastnou.

Ivana Moravcová (archiv respondentky)

Slovo pedagožky Taťány Roskovcové o studentovi
Ivana Moravcová vyniká nejen svým krásným hlasem a muzikalitou, ale také mimořádnou pracovitostí a aktivním přístupem ke studiu i k výzvám ve své oboru. Velmi mě potěšilo, že se rozhodla ucházet se o možnost absolvovat studium populárního zpěvu se Symfonickým orchestrem Pražské konzervatoře a ještě větší radost mi udělalo, že u konkurzu obstála. Dne 30. dubna tohoto roku proběhl Ivančin koncert s orchestrem, na kterém zpívala dvě písně z muzikálu Funny Girl a píseň L. Bernsteina „I Can Cook Too“ z muzikálu On the Town.

 

  1. 1
  2. 2

Mohlo by vás zajímat