Týden s tancem

  1. 1
  2. 2
  3. 3

V posledním únorovém víkendu se workshopu The Micro and the Macro of Fire ujme partner Amber Sawyer a světově uznávaný tanečník Daniel Sonic Rojas. Dvoudenní workshop bude věnován pohybové technice Embodied Dance Movement (EDM), celostnímu cvičení pro všechny pohybové nadšence, kteří chtějí posunout vědomí svého těla na vyšší úroveň. Jedná se o komplexní metodu pohybu, kterou vytvořil sám tanečník Daniel Sonic Rojas. Vychází z pochopení základní mechaniky těla s cílem nalézt rytmus v každém pohybu – od mikropohybů, které nenamáhají tělo, ale dokážou využít element ohně k pročištění stagnující energie, probuzení těla a jeho propojení s myslí až po dynamické cvičení celého těla, s důrazem na kreativní a animální pohybové techniky.

Pro oba workshopy nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti. Workshopy se budou konat on-line prostřednictvím aplikace Zoom a budou vedeny v anglickém jazyce bez tlumočení do češtiny. Kapacita workshopu je omezena, registrace probíhají na meltingpotforum.com/workshopy.
INTO THE FIRE: The Yin and Yang of Fire s Amber Sawyer se koná 20. 2. 2021 10:00 – 11:30, cena: 750 Kč. INTO THE FIRE: The Micro and the Macro of Fire s Danielem Sonic Rojasem se koná 27. a 28. 2. 2021 vždy 10:00 – 11:30, cena: 1500 Kč

První ročník Meltingpotu proběhl v roce 2016. Tradičně je fórum Meltingpot součástí multižánrového festivalu Colours of Ostrava, jednoho z nejrespektovanějších hudebních festivalů v Evropě s návštěvnickým potenciálem 50 tisíc lidí. Poslední fyzicky konaný ročník fóra (2019) se stal díky návštěvnosti přes 30 tisíc diváků jednou z největších diskusních základen v České republice s dosahem do sousedních zemí.

0 0 vote
Ohodnoťte článek

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

  1. 1
  2. 2
  3. 3
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments