Týden s tancem

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Každý rok se rezidence účastní několik českých choreografů, kteří pak zpravidla úspěšně uvedou premiéru svého projektu a často jsou na základě spolupráce s koučem zváni do zahraničí. Umělci a projekty, na kterých na Rezidenci pro choreografy s koučinkem pracovali, se také často dostávají do výběrů v rámci prestižních událostí jako je Česká taneční platforma, Aerowaves, Pražské Quadriennale apod.

Nejlepší mi na tom přijde možnost otevírat svoji tvorbu, smýšlení, sdílet otázky a předkládat otevřeně rozpracovanou práci. Skvělé je, že každý den je možnost práci ukázat v jakékoliv fázi a dostat připomínky, dostat možnost se zeptat na to, po čem jdeme, ale také získat několik úhlů pohledu na tutéž věc. Přijde mi skvělé́, že je to dělané́ nenátlakovou formou – můžeš, ale nemusíš prezentovat, je to na tobě,“ píše Michaela Raisová, další účastnice Rezidence pro choreografy s koučinkem.

Program:
/ Ranní trénink Morning Studio
/ Práce ve Studio ALTA nebo Veletržním paláci samostatně a s kouči (4-6 hodin denně).
/ Každodenní večerní moderovaná diskuze peer to peer (2 hodiny).
/ Jednodenní seminář s přednáškami a videoprojekcemi
/ Dvě veřejné prezentace work in progress. 

Přihlášku včetně životopisu a popisu projektu se přijímají nejpozději do 31. 3. 2022. Podrobnosti zde: https://www.se-s-ta.cz/akce.php?rezidence&open-call-rezidence-pro-choreografy-s-koucinkem-2022

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments