Týden s tancem

  1. 1
  2. 2
  3. 3

České Budějovice
10. 6. / po / 19:00 / České Budějovice / Chodba Dominikánského kláštera (vchod z Piaristického náměstí) – Martin Talaga (CZ/SK): SOMA
19. 6. / st / 18:30 / České Budějovice / Sokolský ostrov / VEN.ku TANCI – tYhle / Marie Gourdain (CZ):  LEGOrytmus

Čkyně
15. 6. / so / 14:30 / Čkyně / Synagoga / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková & Ridina Ahmedová (CZ), Ruhia Sadik & Clifford Selorm Ametefe (GH): hlasově-pohybový workshop zakončený africkými tanci ghanské oblasti
15. 6. / so / 19:00 / Čkyně / Synagoga / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu / Point of View

Hradec Králové
12. 6. / st / 19:00 / Hradec Králové / Divadlo Drak – Karine Ponties (BE/FR/CZ): SAME SAME

  1. 6. / čt /19:00 / Hradec Králové / Divadlo Drak – danceWatch / Petra Tejnorová (CZ): POJĎME NA TANEC! / LET’S DANCE!

Choceň
5. 6. / stř / 20:00 / Choceň / nádvoří zámku / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu / Point of View
5. 6. / st / 15:30 – 17:00 / Choceň / nádvoří zámku  / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková & Ridina Ahmedová (CZ), Ruhia Sadik & Clifford Selorm Ametefe (GH): hlasově-pohybový workshop zakončený africkými tanci ghanské oblasti
6. 6. / čt / 10:00 & 15:00 / Choceň / zámecký park / VEN.ku TANCI – tYhle / Marie Gourdain (CZ):  LEGOrytmus
7. 6. / pá / 20:30 / Choceň / nádvoří zámku / VEN.ku TANCI – Lukas Blaha Bliss (CZ): DÓ

Jihlava
12. 6. / st / 18:00 / Jihlava / Sady Gustava Mahlera / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu / Point of View
18. 6. / út / 9:00 & 11:00 / Jihlava / DIOD – tYhle / Marie Gourdain (CZ):  LEGOrytmus

  1. 6. / st / 19:30 / Jihlava / DIOD – Karine Ponties (BE/FR/CZ): SAME SAME

Karlovy Vary
19. 6. / st / 18:00 / Karlovy Vary / Tržní kolonáda / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu / Point of View

Kladruby
9. 6. / ne / 16:00 / Kladruby / zahrada u kostela / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu / Point of View
9. 6. / ne / 17:00 / Kladruby / zahrada u kostela / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková & Ridina Ahmedová (CZ), Ruhia Sadik & Clifford Selorm Ametefe (GH): hlasově-pohybový workshop zakončený africkými tanci ghanské oblasti

Liberec
5. 6. / stř / 19:00 / Liberec / Letní scéna – park Frýdlantská / VEN.ku TANCI – tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

Malovice
8. 6. / so /19:30 / Malovice / Švestkový Dvůr – Viktor Černický (CZ/SK): PLI

  1. 6. / so / 19:30 / Malovice / Švestkový Dvůr – Markéta Stránská (CZ): LeŤ / FLY!

Manětín
20. 6. / čt / 17:00 / Manětín / Plovárna / VEN.ku TANCI – tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

Olomouc
18. 6. / út / 20:00 / Olomouc / Zahrada Dominikánského kláštera – Viktor Černický (CZ/SK): PLI
19. 6. / st / 19:00 / Olomouc / Divadlo na cucky / Dance NEWs – Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting

Ostrava
13. 6. / čt / 19:00 / Ostrava / Cooltour – Eliška Brtnická (CZ): ENOLA

Pardubice
5. 6. / stř / 19:00 / Pardubice / Gampa – Martin Talaga (CZ/SK): SOMA
5. 6. / stř / 20:30 / Pardubice / Divadlo 29 – Judith Olivia Manantenasoa (MG): Métamorphose
6. 6. / čt / 20:00 / Pardubice / Divadlo 29 – Markéta Stránská (CZ): LeŤ / FLY!
14. 6. / pá / 20:00 / Pardubice / Gočárovy Mlýny – Viktor Černický (CZ/SK): PLI
15. 6. / so / 20:00 / Pardubice / Divadlo 29 / Dance NEWs – Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting

Písek
3. 6. / po / 19:00 / Písek / Fügnerovo náměstí / VEN.ku TANCI – tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

Plzeň
2. 6. / ne / 18:00 / Plzeň / Moving Station – Judith Olivia Manantenasoa (MG): Pohybový workshop pro širokou veřejnost
3. 6. / po / 19:00 / Plzeň / Moving Station – Judith Olivia Manantenasoa (MG): Métamorphose
6. 6. / čt / 18:00 / Plzeň / Před Západočeským muzeem / VEN.ku TANCI / Family Friendly – Hygin Delimat (PL/AT): House Beating
7. 6. / pá / 19:00 / Plzeň / Moving Station – Viktor Černický (CZ/SK): PLI
18. 6. / út / 19:00 / Plzeň / Moving Station – ME-SA / Martina Hajdyla Lacová (SK/CZ): Assemblage
2  .6. / so / 16:00 / Plzeň / Náplavka k světu. / VEN.ku TANCI – tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

Svatobor
16. 6. / ne / 16:00 / Tábor / Svatobor ec. (horní část tábora Odolenka) / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu / Point of View
16. 6. / ne / 17:30 / Tábor / Svatobor ec. (horní část tábora Odolenka) / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková & Ridina Ahmedová (CZ), Ruhia Sadik & Clifford Selorm Ametefe (GH): hlasově-pohybový workshop zakončený africkými tanci ghanské oblasti

Tábor
10. 6. / po / 19:00 / Tábor / Divadlo Oskara Nedbala Tábor / Dance NEWs – Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting

Ústí nad Labem
21. 6. / pá / 11:00 & 18:00 / Ústí nad Labem / Piazzeta před Hraničářem / VEN.ku TANCI – tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

Varnsdorf
18. 6. / út / 19:00 / Varnsdorf / Městské divadlo Varnsdorf – Tereza Hradilková, Filip Míšek a kol. (CZ): Švihla / Swish

Volyně
14. 6.  / pá / 11:00 – 12:30 + 16:00 – 17:30 / Volyně / Nádvoří tvrze Městského muzea – Lenka Kniha Bartůňková & Ridina Ahmedová (CZ), Ruhia Sadik & Clifford Selorm Ametefe (GH): hlasově-pohybový workshop zakončený africkými tanci ghanské oblasti
14. 6. / pá / 19:00 / Volyně / Nádvoří tvrze Městského muzea / VEN.ku TANCI – Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu / Point of View

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na