Anne-Sophie Mutter pozitivně diagnostikována na koronavirus

Německá houslistka Anne-Sophie Mutter (56 let) dnes oznámila na svém facebookovém profilu, že byla pozitivně diagnostikována na koronavirus COVID-19. Přesto vše ji dnes večer můžeme slyšet spolu se členy Londýnských filharmoniků v připraveném online vysílání nahrávky Beethovenova Symčcového kvartetu č. 10 Es dur, op. 74.
Anne-Sophie Mutter (archiv OP)

Anne-Sophie Mutter dnes na svém Facebookovém profilu oznámila veřejnosti, že byla pozitivně diagnostikována na koronavirus COVID-19. Ve svém videu vyjadřuje sounáležitost se svými přáteli i fanoušky, popisuje též své pocity a zkušenosti z karantény a průběhu nemoci.

Uvedla, že se jinak cítí dobře, jelikož je nekuřačkou a vyzvala tímto své fanoušky-kuřáky, aby přestali kouřit. Zároveň přislíbila, že na svém Facebookovém profilu postupně zveřejní své nahrávky, aby přispěly k obecné podpoře pozitivní nálady. Doufá však, že bude brzy schopná svým fanouškům opět zahrát naživo.

Anne-Sophie Mutter budeme mít možnost slyšet dnes na online nahrávce Beethovenova Symčcového kavartetu č. 10 Es dur, op. 74, kterou streamuje Londýnská filharmonie dnes od 19:30 hodin místního času. Nahrávka byla pořízena synchonizací webkamer z jejich domovů v Mnichově, Tonbridge, Pimlicu a Barnes.

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na