Houslistka žaluje trenérku celebrit: Při nehodě na hodině pilates si zlomila loket

Houslistka Maya Meronová žaluje trenérku celebrit kvůli nehodě, která se jí stala na hodině pilates a která údajně zmařila její hudební kariéru.
Maya Meron (zdroj Dolfinos)
Maya Meron (zdroj Dolfinos)

Třiačtyřicetiletá Maya Meronová musela vyhledat lékařské ošetření kvůli zlomenině levého lokte a vážným zraněním břicha poté, co se cvičební stroj ve studiu v Hampsteadu údajně zřítil, právě když jej používala.

Meronová vystupovala po celém světě. Nyní tvrdí, že kvůli nemůže hrát a jen s obtížemi se starala o svá dvojčata. Podala proto žalobu o náhradu škody na společnost Heartcore Fitness Limited, kterou založila Jess Schuringová, mezi jejíž klientelu se řadí například Victorie Beckhamová, Elle McPhersonová, Robbie Williams a prý byla oblíbenou londýnskou instruktorkou pilates vévodkyně ze Sussexu.

K incidentu mělo dojít v březnu 2019. Maya Meronová se na pilates přihlásila, aby po narození dvojčat získala zpět svou kondici. Tvrdí, že na stroji cvičila podle pokynů instruktora a že po několika opakováních cviku se přední podpěra a zajišťovací tyč zhroutily dopředu, zatímco se jí stále držela a setrvačnost jí katapultovala stejným směrem, což způsobilo zlomeninu lokte.

Meronová hrála na BBC Proms, s Londýnským symfonickým orchestrem, Berlínskou filharmonií pod vedením dirigenta sira Simona Rattla, byla členkou orchestru West-Eastern Divan Daniela Barenboima a festivalového orchestru Paava Järviho.

Operace lokte, rekonstrukční zákroky v břišní oblasti, stejně jako přetrvávající bolesti zápěstí a problémy s prsty pozastavily její slibnou hudební kariéru. Musela odmítat nabídky na vystoupení, protože čím více hraje, tím horší jsou bolesti. Má poškozené nervy v levé ruce, dva prsty mají zhoršenou hybnost. Plánuje však pokračovat v léčbě, aby se jednou mohla na jeviště s orchestrem vrátit.

Dále dodala, že nehoda poznamenala nejen její hudební kariéru, ale ji její osobní život – nebyla schopna se samostatně postarat o dvojčata, kterým byl v době nehody jeden rok a tento čas považuje za nenávratně ztracený.

Rob Aylott, právník zastupující Mayu Meronovou uvedl, že existují důkazy, že stroje v pilates studiu byly špatně udržované. Očekává, že případ se dostane k soudu v lednu příštího roku. Společnost provozující studio se k incidentu nevyjádřila.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments