Lípa Musica mění program v souvislosti s protiepidemickými opatřeními

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu od 5. října 2020 a přijetím krizového opatření v důsledku pandemie SARS-CoV-2 dochází k následujícím změnám v programu 19. ročníku MHF Lípa Musica.
MHF Lípa Musica 2020 (zdroj LM)

Koncert s názvem Musica Bohemica: Poezie lidové písně plánovaný na úterý 6. října do Bartholomeus Gallery&Café v Teplicích se ruší.Náhradní termín tohoto koncertu bude patrně stanoven až na rok 2021.

Zakoupené vstupenky budou vráceny v místě nákupu, tj. hotovostní prodeje na festivalové pokladně, příp. v Turistickém centru VisitTeplice či na pobočkách ColosseumTicket. V případě bezhotovostních plateb budou vstupenky stornovány rovněž ve výše uvedených pobočkách a vstupné bude následně vráceno na účty návštěvníků. Zakoupené e-vstupenky budou automaticky stornovány a částky vráceny na účty návštěvníků.

Koncert s názvem Chvalme Pána plánovaný na neděli 11. října 2020 od 17 hodin do baziliky Všech svatých v České Lípě proběhne se změnou programu. V důsledku přijatých mimořádných opatření a zákazu pořádání pěveckých koncertů nevystoupí původně avizovaný Český filharmonický sbor se sbormistrem Petrem Fialou a sólisty. Místo sborového koncertu festival zařazuje varhanní recitál vynikajícího českého varhaníka Vladimíra Roubala. Program koncertu bude upřesněn. Zakoupené vstupenky na tento koncert zůstávají v platnosti, vstupné se s ohledem na vyhrazenou změnu programu nevrací.

Další koncerty jsou v tuto chvíli plánované beze změny.

0 0 vote
Ohodnoťte článek

Mohlo by vás zajímat


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments