Národní divadlo spustilo nové internetové stránky

Pražské Národní divadlo spustilo ve středu k večeru na své doméně www.narodni-divadlo.cz nové webové stránky. Ty staré zjevně přestaly vyhovovat potřebám první scény i jednotlivých souborů zejména poté, co Národní divadlo letos v lednu  připojilo pod svoji správu Státní operu Praha. Na nových webových stránkách se tak teď jednotlivé divadelní budovy i soubory – tedy včetně Státní opery i Nové scény, resp. Laterny magiky – ocitají v rovnocenném postavení.Jak samotné Národní divadlo a jeho marketing, tak především návštěvníci si na nové, zcela jiné uspořádání webových stránek Národního divadla (jako tvůrce na nich figuruje společnost Symbio) budou zjevně muset zvykat. Teprve časem bude možné komplexněji posoudit, do jaké míry se tato radikální proměna povedla. V tuto chvíli jsou stále v provozu původní stránky Státní opery Praha na adrese www.sop.cz, fungují i dosavadní stránky Nové scény.

Držme Národnímu divadlu palce, aby se jeho nový web plně osvědčil a plně dostál potřebám návštěvníků.  Nové stránky najdete zde.

Mohlo by vás zajímat


Reakcí (11) “Národní divadlo spustilo nové internetové stránky

  1. Při rozlišení 1920×1080 vidím v programu pět dní a v detailech inscenace obsazeni čtyř rolí. Děs běs, obří ovládací prvky jak po tablet. Ovšem informační hodnotu za povrchně líbivý vzhled takto vyměňuje v součastnosti více webů. Viz Pražskou knihovnu, Českou filharmonii a nakonec i Operu+.

Napsat komentář