Národní zbrojí na svoje nejbližší operní premiéry

Vizuály nově chystaných říjnových premiér, Fibichova Pádu Arkuna v Národním a Straussovy Salome ve Státní opeře, se pomalu začínají objevovat po Praze. Líbí se? Obsazení všech nově ohlášených titulů jsme z webových stránek divadla převzali jsme zde a zde.

Foto ND

Mohlo by vás zajímat


9
Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
V.

Obsadenia sú na webe ND vypísané, záhadne sa však “vypredali ” skoro všetky jesenné predstavenia, aj bežné reprízy. Vzhľadom na otváraciu dobu pokladní počas prázdnin sú lístky v podstate do polovice augusta nedostupné.

Martin Kovar

Ano, přesně tak. Musím říct, že mě přístup ND zrovna dnes dost rozladil. Chystal jsem se rezervovat vstupenky, ale na webu ND je uvedeno, že vstupenky lze zakoupit jen přímo v pokladně. (Proč???) Když jsem se však pídil dál, zjistil jsem, že VŠECHNY pokladny jsou zavřené až do 17. srpna. Opravdu nechápu…

Milan V.

Vstupenky lze snad rezervovat či koupit přímo přes internet, aspoň já to tak dělám a je jedno, zda jsou poklady otevřené či zavřené. Jsou divadelní prázdniny, tak mi přijde celkem logické, že pokladny ND jsou zavřené. Navíc vstupnky do ND a SOP přece prodávají i jiné předprodeje…

Richard

Ne, je to přesně jak píše pan Kovář. Pád Arkuna – všechna čtyři letošní představení podle webu ND prý vyprodána! Tomu se fakt nechce věřit!! Zbylé vstupenky na pokladnách, které jsou ale dlouhodobě zavřeny:-)

fidelio

Tento přístup ND v Praze je dlouhodobě naprosto neprofesionální a je vidět,že se stále nic nezměnilo, přestože opera Národního divadla má 3 (nyní ted už bohužel jen 2) umělecké šéfy. Minimálně by se nad tím měl zamyslel p. Kofroň!!

Richard

Asi už se zamysleli :-) Po naší debatě nápisy “Vyprodáno” u Pádu Arkuna z webu divadla zmizely :-) Jen škoda, že si podobnými chybami zájemce o lístky odrazují…

Milan V.

Nápisy “Vyprodáno” byly i u dvou zářijových termínů baletu Valmont, teď už také zmizely…

Vejrazkova

Zdá se mi to, nebo ND skutečně zrušilo možnost lístky rezervovat a vyzvednout v pokladně? Kdo chce uplatnit slevu, jako třeba studenti, se bude muset v pokladně dohadovat, kde je volno. Další krok vpřed!

hanka

a je to poměrně nesmyslné si zájemce odhánět, ty lístky za tu kvalitu, co nabízejí, zase tak levné nemají ….