Přejeme brzké uzdravení Štefanu Margitovi a Haně Zagorové!

Přední tenorista Štefan Margita a jeho manželka zpěvačka Hana Zagorová dnes prostřednictvím sociálních médií sdělili, že oba onemocněli novým typem koronaviru Covid-19.
Hana Zagorová a Štefan Margita, Stuttgart 2019 (zdroj archiv umělce)

“Naši milí, nechtěli jsme vás zatěžovat našimi starostmi. Ano, oběma nám vyšly pozitivní testy na covid. Ať se to nemusíte dovídat z různých nafouklých spekulací. Já jsem v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici. Věřte, že děláme, co můžeme, ať se brzy s vámi uvidíme. Moc se na vás těšíme. Hanka a Štefan” uvedl Štefan Margita na svém facebookovém profilu.

Štefan Margita je tenorista s hvězdnou kariérou jak na rodném Slovensku a Česku, tak i mezinárodně. Opakovaně vystupoval mimo jiné v newyorské Metropolitní opeře, v milánské La Scale a v londýnské Královské opeře v Covent Garden. Tento rok stihl ještě před vypuknutím koronavirové pandemie v Evropě ztvárnit roli Aigistha ve Straussově opeře Elektra ve španělské Valencii.

Opera Plus měla minulý rok tu čest udělat s panem Margitou dvoudílný videorozhovor na téma “Proč by lidé měli chodit na operu?,” kde nám kromě odpovědi na titulní otázku pověděl i svůj názor na stav operní kritiky v Česku a jak si vybírá své role. Rozhovor si můžete poslechnout zde a zde.

Redakční tým Opery Plus přeje oběma hvězdným manželům co nejrychlejší uzdravení a těší se na jistě brzké setkání opět na divadelním jevišti.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments