První rande u klavíru skončilo zatčením

Milenci se vloupali do kostela Hendersonville v Tennessee, aby oslavili své první rande hrou na klavír. Romantická schůzka tak skončila zatčením.

Kostel Indian Lake Peninsula, Hendersonville, Tennessee (zdroj Indian Lake Peninsula Church)
Kostel Indian Lake Peninsula, Hendersonville, Tennessee (zdroj Indian Lake Peninsula Church)

Dvojice se seznámila přes seznamovací aplikaci. Aby oslavili první schůzku, rozhodli se, že „najdou klavír, aby jeden druhému zahráli“ a slavnostně tak zakončili společný večer. Vydali se proto hledat nějaký kostel, protože „si chtěli zahrát a věděli, že v kostelích mívají klavíry“. K jejich překvapení byly dveře hned prvního kostela, který navštívili, otevřené a uvnitř se skutečně nacházel klavír.

Dle mladíkových slov byli v šoku, že se jim podařilo najít kýžený hudební nástroj hned na první pokus. Poté asi třicet minut hráli, než kostel opustili, přičemž si s sebou odnesli čtyři bible, paličky na buben a talíř na sbírku – snad aby vytvořili improvizovanou bicí soupravu. Vloupání si všiml následujícího rána místní farář a zavolal policii.

Danielle Salvato byla identifikována ze záznamu kamerového systému z kostelního parkoviště – prozradil ji její oranžový Ford Mustang. Mladá žena se k nepovolenému vstupu a odcizení věcí přiznala a policii předala talíř, tři bible a jednu paličku od bubnu. Policie poté přes mobil vystopovala jejího partnera, který se taktéž přiznal a vrátil zbývající bibli i paličku. Dvojice byla následně zadržena a zatčena. Oba vypověděli, že věděli, že to byla „chyba“ a „hloupost“. Přestože sama policie uvedla, že dvojice „tropila hlouposti“, byli oba obviněni ze závažných trestných činů včetně vloupání.

Farář, který v kostele pracuje prohlásil, že „s nimi cítí a modlí se za ně, je si ovšem vědom toho, že musí chránit majetek, kterým církev Bůh požehnal.“ Dveře, které správně nedoléhaly, byly následně opraveny.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


5 1 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments