Soutěž o vstupenky: Gala Mezinárodních týdnů tance

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na gala představení v Divadle na Vinohradech, na němž se 21. dubna 2024 v 19:00 hodin představí mladí umělci a umělkyně z tuzemska i zahraničí.
Ilustrační foto (foto Serghei Gherciu)
Ilustrační foto (foto Serghei Gherciu)

Blíží se osmatřicátý ročník Mezinárodních týdnů tance, nejstaršího festivalu současného tanečního umění ve střední Evropě. Odstartuje ho gala představení v Divadle na Vinohradech, na němž se 21. dubna 2024 v 19:00 hodin představí mladí umělci a umělkyně z tuzemska i zahraničí. 

Na jednom jevišti si zatančí Bohemia Balet, mladí profesionálové z Taneční konzervatoře hlavního města Prahy a představí se to nejlepší z Domu tanečního umění Praha: soubory Balet Praha Junior a Pražský komorní balet.

Soutěžní otázka: Který zahraniční soubor v rámci gala představení v Divadle na Vinohradech vystoupí?

Své odpovědi můžete zasílat do 18. dubna 2024 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište „Soutěž: Gala Mezinárodních týdnů tance“. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na gala představení 38. ročníku Mezinárodních týdnů tance, které se koná 21. dubna 2024 od 19:00 hodin v pražském Divadle na Vinohradech.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments