Soutěž o vstupenky: Hudební festival A. Dvořáka Příbram – Karel Dohnal a Smyčcové trio České filharmonie

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert "Karel Dohnal a Smyčcové trio České filharmonie", který se uskuteční v rámci 52. ročníku Hudebního festivalu A. Dvořáka Příbram 18. září 2021 od 19:00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Třebsku.

Karel Dohnal a Smyčcové trio České filharmonie (Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram)
Karel Dohnal a Smyčcové trio České filharmonie (Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram)

Klarinetista Karel Dohnal, laureát řady významných mezinárodních soutěží (Pražské jaro, Řím, Bayreuth, Ostende, Sevilla, Londýn) vystoupí spolu se Smyčcovým triem České filharmonie v kostele přímo spojeném s životem A. Dvořáka.

Soutěžní otázka zní: Jeden z koncertů 52. ročníku Hudebního festivalu A. Dvořáka Příbram se odehraje 18. září 2021 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Třebsku. Jakou souvislost má zdejší kostel s Antonínem Dvořákem?

Své odpovědi můžete zasílat do 11. září 2021 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište „Soutěž: Dvořákova Příbram – Karel Dohnal a Smyčcové trio České filharmonie“.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který získá dvě vstupenky na koncert Karla Dohnala a Smyčcového tria České filharmonie, který se uskuteční v rámci 18. září 2021 od 19:00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Třebsku.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments