Soutěž o vstupenky: Krásy evropského baroka

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert pořádaný v rámci MHF Leoše Janáčka, který se koná 13. června 2024 v 19:00 hodin v kostele sv. Valentina v Příboře.
Příbor, kostel sv. Valentina (zdroj Kudy z nudy)
Příbor, kostel sv. Valentina (zdroj Kudy z nudy)

Úvodního slova se ujme rezidenční umělkyně MHF Leoše Janáčka Barbara Maria Willi (cemballo), dirigovat bude Tomáš Netopil, prezident Janáčkova festivalu, který se zároveň představí v roli uměleckého vedoucího uskupení Collegium Colloredo. Dále účinkují: Markéta Klaudová (soprán), Jana Chytilová Anýžová (housle), Petra Čadová Machková (violoncello), Karel Freischinger (loutna). Na programu najdeme díla Marca Uccelliniho, G. H. Händela, G. Muffata, H. I. F. Bibera, J. F. Dandrieua či M. P. de Montéclaira.

Soutěžní otázka:
Leoš Janáček, jehož 170. výročí narození slavíme, se:
1. narodil v Hukvaldech a zemřel v Hukvaldech,
2. narodil v Brně a zemřel v Ostravě,
3. narodil v Hukvaldech a zemřel v Ostravě.

Své odpovědi můžete zasílat do 26. května 2024 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Krásy evropského baroka”. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert Krásy evropského baroka, který se koná 13. června 2024 v 19:00 hodin v v kostele sv. Valentina v Příboře.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments