Soutěž o vstupenky: Kytice

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na poslední uvedení představení Pražského komorního baletu Kytice v této sezóně, které se koná 14. května 2023 od 19:00 hodin v pražském Divadle na Vinohradech.
Pražský komorní balet - Kytice (foto Martin Šimral)
Pražský komorní balet – Kytice (foto Martin Šimral)

Když v květnu roku 2019 po premiéře nového baletního představení Pražského komorního baletu Kytice dozněl velký a dlouhý potlesk, bylo jasné, že soubor tímto novým dílem choreografa a režiséra Petra Zusky na původní hudbu Ondřeje Brouska začal psát nové, úspěšné stránky své historie. Jde zřejmě zatím o nejlepší Zuskovo dílo, které se ihned zařadilo do zlatého fondu Pražského komorního baletu.

Soutěžní otázka zní: Představení Kytice získalo několik prestižních ocenění. V jakém roce získal za ztvárnění hlavní role Cenu Thálie sólista Dominik Vodička?

Své odpovědi můžete zasílat do čtvrtka 11. května 2023 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Kytice”. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na poslední uvedení Kytice v této sezóně, které se koná 14. května 2023 od 19:00 hodin v pražském Divadle na Vinohradech.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments