Soutěž o vstupenky: Představení Vítej na světě II

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na celovečerní taneční divadlo pro celou rodinu, které reprízuje v pondělí 19. června od 18:00 hodin v Divadle na Vinohradech soubor Baby Balet Praha, složený z nejmladších studentů konzervatoře Taneční centrum.
Baby balet Praha: Vítej na světě II (zdroj Taneční centrum Praha)
Baby balet Praha: Vítej na světě II (zdroj Taneční centrum Praha)

Autorský tým zkušených tvůrců dětských choreografií mapuje pět životních etap člověka: narození, dětství, školní léta, pubertu a dospělost. Současné taneční divadlo nesměřuje pouze k dětským divákům, tanečními a scénickými prostředky, doplněnými projekcí, se snaží vyjádřit životní moudrost, dramatičnost a humanismus. Projekt vznikl na námět Vlasty Schneiderové a jeho premiéra proběhla letos na jaře při příležitosti Světového dne divadla pro děti a mládež.

Soutěžní otázka: Kdo jsou autoři písní (hudby a textů) k představení
Vítej na světě?

Své odpovědi můžete zasílat do čtvrtka 15. června 2023 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Představení Vítej na světě II”. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na představení Tanečního centra Praha a Baby baletu Praha Vítej na světě II, které se koná v pondělí 19. června od 18:00 hodin v Divadle na Vinohradech.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
5 1 vote
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments