Soutěž o vstupenky: Rusalka v parku (3)

Vyhlašujeme třetí soutěž o dvě vstupenky na mimořádný open air koncert Rusalka v parku s Kateřinou Kněžíkovou v hlavní roli, který se uskuteční 28. srpna 2021 od 20:00 hodin v parku zámku Liteň.

Rusalka v parku (zdroj Zámek Liteň)

Při příležitosti výročí Festivalu Jarmily Novotné a 120. výročí premiéry opery Rusalka se v parku zámku Liteň uskuteční výjimečný letní open-air Rusalka v parku, koncertní provedení nejznámějších částí opery Rusalka Antonína Dvořáka. Pozvání do projektu přijal Symfonický orchestr Českého rozhlasu. Hlavní roli Rusalky ztvární jedna z našich nejžádanějších sopranistek – Kateřina Kněžíková.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje kulturní památka, na jejíž opravu bude použit výtěžek ze vstupného open air koncertu Rusalka v parku?

Své odpovědi můžete zasílat do 20. srpna 2021 – 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Rusalka v parku”.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert 28. srpna 2021 od 20:00 hodin v parku zámku Liteň.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments