Soutěž o vstupenky: Sametové minuty

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK "Sametové minuty", který se uskuteční 22. listopadu 2019 ve Smetanově síni Obecního domu.
Martin Kumžák (zdroj Wikipedia Commons)

K příležitosti výročí sametové revoluce připravil orchestr FOK ve spolupráci se svým dlouholetým členem, kontrabasistou Lukášem Vernerem projekt, který skloubí různé hudební žánry od soulu přes jazz, funk až po world music, neboť se setká na jednom pódiu s vynikající hudební skupinou minus123minut. Kapelu tvoří trio uznávaných muzikantů s frontmanem Zdeňkem Bínou. Spojením značně rozdílných hudebních žánrů umožní aranže Martina Kumžáka, který už s FOK zažil leccos. Ale jak vidět, ještě ne všechno.

Soutěžní otázka zní: Ve které pražské budově proběhla v listopadu 1989 vůbec první schůze tehdejší komunistické vlády s představiteli Občanského fóra v čele s Václavem Havlem?
Své odpovědi můžete psát do 18. listopadu 2019 – 12:00 hodin na adresu [email protected] a e-mail nadepište titulem “Soutěž Sametové minuty”.
Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce. Ten obdrží 2 vstupenky na koncert Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK Sametové minuty, který se uskuteční v Obecním domě 22. listopadu 2019 ve Smetanově síni Obecního domu od 19:30 hodin.
Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na