Soutěž o vstupenky: Smrt a dívka

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert "Smrt a dívka" Pražských komorních sólistů, který se bude konat 6. října 2023 od 19:30 hodin v kostele sv. Šimona a Judy.
Radek Baborák (zdroj Pražští komorní sólisté)
Radek Baborák (zdroj Pražští komorní sólisté)

Pražští komorní sólisté se představí 6. října 2023 na svém úvodním koncertu sezóny 2023/2024 pod uměleckým vedením Radka Baboráka v kostele sv. Šimona a Judy. Na úvod koncertu zazní Fantazie Johanna Sebastiana Bacha v úpravě Radka Baboráka a Meditace na staročeský chorál Svatý Václave Josefa Suka. Sólisté, hráči na lesní roh Radek Baborák a Yngve Abelvik se společně představí v koncertu pro dva lesní rohy Georga Philippa Telemanna. Vrcholem koncertu bude provedení smyčcového kvartetu Franze Schuberta “Smrt a dívka” v úpravě pro smyčcový orchestr. 

Soutěžní otázka: Ve kterém roce byl smyčcový soubor Pražští komorní sólisté založen?

Své odpovědi můžete zasílat do neděle 1. října 2023 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Smrt a dívka”. Ze správných odpovědí vybereme dva výherce, kteří obdrží dvě vstupenky na koncert “Smrt a dívka” Pražských komorních sólistů, který se bude konat 6. října 2023 od 19:30 hodin v kostele sv. Šimona a Judy.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments