Soutěž o vstupenky: V hlavní roli symfonie

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na závěrečný koncert Moravské filharmonie Olomouc, který se koná 10. května 2024 od 19:00 hodin v olomoucké Redutě. Sólistkou koncertu je Tamara Stefanović.
Tamara Stefanović (zdroj Moravská filharmonie Olomouc)
Tamara Stefanović (zdroj Moravská filharmonie Olomouc)

V úplném závěru koncertní sezony Moravské filharmonie Olomouc 10. května 2024 za klavír usedne Tamara Stefanović, vysoce respektovaná klavíristka, která si získala uznání publika po celém světě díky svým excelentním recitálům, stejně jako svým úspěchům jako komorní hráčka a sólistka při spolupráci s předními světovými orchestry. Je známá nejen svou virtuozitou, ale také schopností promýšlet a interpretovat náročné hudební programy. Moravská filharmonie provede se svým šéfdirigentem Zsoltem Hamarem Symfonii č. 7 Antonína Dvořáka.

Soutěžní otázka: Tamara Stefanović si získala uznání publika po celém světě díky svým excelentním recitálům, stejně jako svým úspěchům jako komorní hráčka a sólistka při spolupráci s předními světovými orchestry. Po kolikáté zahraje s Moravskou filharmonií Olomouc?

Své odpovědi můžete zasílat do 7. května 2024 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: V hlavní roli symfonie”. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na závěrečný koncert Moravské filharmonie Olomouc, který se koná 10. května 2024 v 19:00 hodin v olomoucké Redutě.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments