V rámci happeningu Ústředna78 si můžete telefonicky popovídat s herci a hudebníky

Soubor Cirk La Putyka dnes opět nabídne happening Ústředna78, kterým ve spolupráci s prostorem Jatka78 reaguje na koronavirová opatření neumožňující tvorbu živých kulturních událostí.

Cirk La Putyka (zdroj FB)

Zájemci si mohou telefonicky popovídat s některým z šesti herců, hudebníků a bavičů ze souboru nebo s jeho hosty. Smyslem akce je podle principála Cirku La Putyka Rosti Nováka ml. pobavit, rozveselit a zahřát u srdce.

V neděli mezi 18:00 a 20:00 k telefonu zasedla například moderátorka Lucie Výborná, na dnešek přijali pozvání členové divadla Vosto5. Telefonní hovor na čísle 245 007 117 je omezen na sedm minut a obsah zůstává čistě na volajícím a volaném. Hovory, jak jsou všichni na začátku upozorněni, jsou nahrávány a živě formou mixu vysílány během videostreamu z happeningu na sociálních sítích souboru a divadla.

Cena telefonického hovoru je podle tarifu volajícího. Videostream se koná v rámci platformy (A)sleep, která od 12. října nonstop vysílá z prázdného sálu divadla Jatka78.

V rámci současných protipandemických opatření soubor přesunul všechna představení inscenace Honey plánované do konce října. Zatím jsou ponechány v prodeji vstupenky na listopadová představení La Putyka a Biograf i prosincové Roots. Cirk La Putyka už dříve kvůli koronaviru přesunul projekt Cesty na duben 2021.

Soubor nového cirkusu Cirk La Putyka zahájil sezonu 1. září obnovenou premiérou svého představení Memories of Fools. Inscenace loni měla téměř 180 repríz v berlínském divadle Chamäleon Theatre, letos od března měla naplánované uvádění v Praze, do kterého ale zasáhl koronavirus.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments