Cirk La Putyka dnes uvede sametové vydání telefonického happeningu Ústředna89

Soubor Cirk La Putyka dnes uvede speciální sametové vydání svého telefonického happeningu Ústředna78, který pro dnešní sváteční den nazvali Ústředna89.

Cirk La Putyka: Ústředna78 (zdroj FB)

Veřejnost při tomto projektu, který vznikl v reakci na zrušení kulturních akcí z důvodu koronavirových opatření, může zavolat na číslo 245 007 117. Dovolá se některému z hostů, se kterým si pak během sedmiminutového rozhovoru může popovídat, nechat se pobavit, rozveselit či probrat cokoliv jiného.

Kromě členů souboru Cirk La Putyka budou dnes volajícím k dispozici i lidé, kteří se v listopadu 1989 buď přímo na revoluci podíleli, resp. o ní hodně ví. Speciální vydání Ústředny89 je dnes věnováno připomínce 31. výročí Sametové revoluce a oproti obvyklým dílům začne již v 16:00 a potrvá do 21:30.

Program je rozdělen do tří částí. Od 16:00 do 17:30 usednou k telefonům herci jako postavy z představení souboru Cirk La Putyka. Volající tak budou mít šanci se ptát například na cokoliv ze zákulisí. Od 17:45 do 19:45 oslaví soubor výročí s osobnostmi, které jsou spojené s listopadem 1989 jako například Jaroslava Šiktancová, Monika Pajerová, Břetislav Rychlík, Čeněk Pýcha nebo Michal Šmíd. Během poslední hodiny od 20:00 do 21:30 si pak volající mohou popovídat s hosty jako Jan Potměšil, Saša Rašilov, Eva Samková či Petr Šimůnek.

Hovory, jak se všichni volající na začátku dozví, jsou nahrávány a živě formou mixu vysílány během videostreamu z happeningu na sociálních sítích souboru a divadla Jatka78. Cena telefonického hovoru je podle tarifu volajícího. Více informací najdou zájemci na webových stránkách souboru.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments