Divadlo není karaoke: Zpívající publikum předčasně ukončilo představení

Během představení populárního muzikálu Osobní strážce v pátek 7. dubna 2023 došlo k neobvyklému incidentu, kdy musela být do manchesterského divadla Palace Theatre přivolána policie, aby vyvedla dvě osoby, které se snažili „přezpívat“ herce. Divadlo přitom výslovně žádalo návštěvníky, aby během představení nezpívali.

Policejní zásah v Palace Theatre Manchester, 7. dubna 2023 (zdroj Twitter, foto Tashalou96)
Policejní zásah v Palace Theatre Manchester, 7. dubna 2023 (zdroj Tasha Lou)

Představení bylo předčasně ukončeno deset minut před koncem, kdy do divadla dorazilo celkem šest policistů. Na fotografiích ze sociálních sítí je vidět, že k incidentu byla vyslána dvě policejní auta a dodávka – a to vše kvůli dvěma divačkám, které zpívaly spolu s herci během závěrečné písně I Will Always Love You.

Policisté byli povoláni personálem, který nahlásil několik osob v publiku působících výtržnosti. Na místě si převzali dvě divačky, které po krátké bitce mezitím vyvedli ze sálu zaměstnanci divadla.

Představení bylo přitom na chvíli přerušeno již během prvního aktu, kdy bylo vykázáno několik návštěvníků, kteří nechtěli přestat zpívat. Zbytek publika pak při závěrečném incidentu nakonec přišel i o posledních deset minut představení.

Bývalá zpěvačka skupiny Pussycat Dolls Melody Thornton, která hraje hlavní roli Rachel Marron, sdílela na Instagramu video, v němž se omlouvá za předčasně ukončení a dodává, že chtěla představení dokončit.

Někteří návštěvníci představení dávali najevo své rozhořčení na sociálních sítích, kde označili křičící a zpívající výtržníky za „neuctivé idioty“.

Mluvčí divadla uvedl, že další představení budou pokračovat podle plánu a žádá návštěvníky, aby byli ohleduplní k hercům, ostatním divákům a produkčnímu týmu. Policie rozhodne o případném potrestání výtržníků po přezkoumání důkazů.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


2.5 20 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments