Naše opera je tak sexy!

Nejen skvěle zpívat, ale také být mladý a báječně vypadat! A právě tahle šestice zpěváků z Vídeňské státní opery to splňuje: Benjamin Bruns (Ottavio – dámy pozor, je ještě nezadaný!), Zoryana Kushpler (Suzuki a Orlofsky), Anita Hartig (Pamina), Clemens Unterreiner (Faninal), Christina Carvin (Eva) a v neposlední řadě i náš Adam Plachetka (Figaro či Guglielmo)! Není se čemu divit, že si to rakouský Kronen Zeitung notně pochvaluje: Naše opera je tak sexy! – No řekněte sami: sluší jim to spolu, co? Že by se náš Blesk nechal inspirovat a vybral podobnou operní šestici z pražského Národního nebo třeba z Brna, aby jeho fotografovi taky takhle hezky zapózovali?

Mohlo by vás zajímat


Komentáře “Naše opera je tak sexy!

  1. “Že by se náš Blesk nechal inspirovat a vybral podobnou operní šestici z pražského Národního nebo třeba z Brna, aby jeho fotografovi taky takhle hezky zapózovali?”

    Tak toho se bohužel asi nedočkáme, neb Blesku by klesla prodejnost na nulu, kdyby psal o opeře :-) A hlavně – zpěváci by se zřejmě museli více či méně odhalit, aby byli pro cílovou skupinu Blesku alespoň trošku atraktivní :-)
    Nicméně nápad to není špatný, pár adeptů z pražského souboru by se jistě našlo :-)

Napsat komentář