Soutěž o vstupenky: Festival KoresponDance

Vyhlašujeme soutěž o celodenní festivalové pasy na KoresponDance v sobotu 16. července 2022 ve Žďáru nad Sázavou.

Omma Filage (foto Sophie Carles)
Omma Filage (foto Sophie Carles)

Ve dnech 14. až 17. července se ve Žďáru nad Sázavou uskuteční hlavní část mezinárodního festivalu současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu KoresponDance. Jubilejní 10. ročník zve na program plný zvučných zahraničních i tuzemských jmen s cílem potěšit rozmanité publikum všech věkových skupin. Kromě žďárského zámku a přilehlých městských lokalit zve rovněž do industriálního prostředí tamní továrny. Mezi headlinery se představí například tanečníci a performeři Joseph Nadj, Maria Nurmela, Hippana.Maleta, Andrea Salustri, PocketArt a řada dalších. Letošními tématy, která budou v představeních zpracována, jsou Továrna v pohybu a Voda. Nebudou chybět ani představení s dětmi pro děti, filmové projekce z české i zahraniční produkce, Benefiční koncert pro mír či masterclassy a workshopy.

Soutěžní otázka zní: Jak se jmenuje továrna situovaná ve Žďáru nad Sázavou, kde se uskuteční jeden ze dvou komunitních projektů 10. ročníku festivalu?

Své odpovědi můžete zasílat do 13. července 2022, 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Festival KoresponDance”.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dva celodenní festivalové pasy na KoresponDance v sobotu 16. července 2022 ve Žďáru nad Sázavou.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
5 1 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments