Soutěž o vstupenky: Gabriela Beňačková Gala

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert Gabriela Beňačková Gala, který se koná 2. dubna 2024 od 19:00 v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.
Jakub Pustina, Gabriela Beňačková (zdroj Komorní filharmonie Pardubice)
Jakub Pustina, Gabriela Beňačková (zdroj Komorní filharmonie Pardubice)

Slavnostní zahájení festivalu Pardubické hudební jaro, které se uskuteční v Pardubicích v Sukově síni 2. dubna 2024 má název Gabriela Beňačková Gala. Světoznámá operní pěvkyně se loučí se svou kariérou, a to rolemi, které ji provázely od samého začátku. V podání Gabriely Beňačkové tak naposledy zazní árie z Prodané nevěsty, Rusalky a Její pastorkyně. Duety s ní zazpívá Jakub Pustina, na klavír je doprovodí Jiří Hrubý. 

Soutěžní otázka: Který zpěvák vystoupí po boku Gabriely Beňačkové na zahajovacím koncertu Pardubického hudebního jara 2024?

Své odpovědi můžete zasílat do 28. března 2024 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Gabriela Beňačková Gala”. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert Gabriela Beňačková Gala, který se koná 2. dubna 2024 od 19:00 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments