Soutěž o vstupenky: Inaugurační koncert Tomáše Braunera

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na Inaugurační koncert Tomáše Braunera, který se koná ve čtvrtek 17. září 2020 od 19:30 hodin v Obecním domě (Smetanova síň).
Tomáš Brauner (foto Jan Kolman)

Milníky v dějinách orchestrů nejsou politická zřízení či změny úředního jazyka, ale jména šéfdirigentů. Každý představuje epochu. Nyní přichází za hlaholů zvonů u svatého Josefa český dirigent Tomáš Brauner. A to se pak bude říkat: jó, to bejvalo za Tomáše Braunera! Program zahajovacího koncertu nového času je typický pro tohoto dirigenta a pro tuto sezónu. Smetana klasik, ale neklasická skladba, a navíc věnovaná Praze. Beethovenův trojkoncert jako úcta k tradici, navíc s mistrem Mischou Maiskym a jeho sehranými potomky, s Mischou Maiskym jako věrným průvodcem našich šéfdirigentů. A jako vrchol Bohuslav Martinů, kterého má Tomáš Brauner přímo v erbu.

Soutěžní otázka zní: Jaké dílo Bedřicha Smetany na koncertě uslyšíme?

Své odpovědi můžete psát do 12. září 2020 – 12:00 hodin na adresu [email protected] a e-mail nadepište titulem “Soutěž: Inaugurační koncert Tomáše Braunera”.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na Inaugurační koncert Tomáše Braunera konaný ve čtvrtek 17. září 2020 od 19:30 hodin v Obecním domě (Smetanova síň).

Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments