Soutěž o vstupenky: Ivo Kahánek – Alfred Brendel 90

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert Ivo Kahánka na počest významného českého klavíristy Alfreda Brendela, který se uskuteční ve středu 24. srpna 2022 od 19:00 hodin v Kulturním domě Skleník v Loučné nad Desnou.
Ivo Kahánek (zdroj Klášterní hudební slavnosti)
Ivo Kahánek (zdroj Klášterní hudební slavnosti)

Jeden z největších klavírních interpretů historie Alfred Brendel se v lednu 2021 dožil devadesáti let. Narozen v Československu, studoval v Rakousku a koncertoval po celém světě. Koncert českého klavíristy Ivo Kahánka je poctou tomuto předchůdci. V programu zazní skladby především pozdního klasicismu a raného romantismu.

Soutěžní otázka zní: Koncert Ivo Kahánka na počest významného českého klavíristy Alfreda Brendela se uskuteční 24. srpna 2022 v jeho rodišti. Uveďte, kde se Alfred Brendel narodil.

Své odpovědi můžete zasílat do 19. srpna 2022 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Ivo Kahánek – Alfred Brendel 90”.

Ze správných odpovědí vybereme tři výherce, kteří obdrží dvě vstupenky na koncert Ivo Kahánka na počest významného českého klavíristy Alfreda Brendela, který se uskuteční ve středu 24. srpna 2022 od 19:00 hodin v Kulturním domě Skleník v Loučné nad Desnou.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
5 1 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments