Soutěž o vstupenky: Klasicismus versus neoklasicismus pod taktovkou Jiřího Habarta

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na symfonický koncert Klasicismus versus neoklasicismus pořádaný v rámci MHF Leoše Janáčka, který se koná 19. června 2024 od 19:00 hodin v DK Poklad v Ostravě.
Jiří Habart (zdroj Jiří Habart, foto Adam Živnustka)
Jiří Habart (zdroj Jiří Habart, foto Adam Živnustka)

Na programu symfonického koncertu Klasicismus versus neoklasicismus konaného v rámci MHF Leoše Janáčka jsou díla Grażyny Bacewicz, Josefa Myslivečka, Wolfganga Amadea Mozarta či Sergeje Prokofjeva. Sinfonii Varsovia bude poprvé dirigovat Jiří Habart, jako sólista se představí houslista Ivan Ženatý a role festivalového moderátora se ujme hobojista Vilém Veverka.

Soutěžní otázka: Historie Janáčkova festivalu je dlouhá a komplikovaná, od r. 1948 se konal v Hukvaldech festival Janáčkovo hudební Lašsko, od r. 1976 se konal v Ostravě festival Janáčkův máj. Od kterého roku se festival koná pod názvem Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka ?

Své odpovědi můžete zasílat do 2. června 2024 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Klasicismus versus neoklasicismus”. Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert Klasicismus versus neoklasicismus, který se koná v rámci MHF Leoše Janáčka 19. června 2024 v 19:00 hodin v v DK Poklad v Ostravě

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments