Soutěž o vstupenky: Lednicko-valtický hudební festival – Koncert Amandine Beyer

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert Amandine Beyer, který se uskuteční v rámci Lednicko-valtického hudebního festivalu 8. října 2021 v kostel sv. Jakuba Staršího v Lednici.

Amandine Beyer, Gli Incogniti (zdroj Francois Sechet)
Amandine Beyer, Gli Incogniti (zdroj Francois Sechet)

Francouzská houslistka Amandine Beyer, držitelka prestižního francouzského ocenění Diapason d’Or de l’année, uvede se svým souborem Gli Incogniti méně frekventované skladby z Vivaldiho koncertní tvorby, včetně Houslového koncertu e moll RV 278, který mnozí vivaldiovští nadšenci pokládají za jednu z nejobdivuhodnějších kompozic, kterou Vivaldi v tomto žánru vytvořil. V podání Amandine Beyer, jejíž vystoupení „unášejí posluchače mimo vyšlapané cesty, lechtají jejich představivost, ulpívají v jejich snech a přinášejí pocity štěstí a radosti“, se můžeme těšit na zážitek, který bude patřit k vrcholům festivalu 2021.

Soutěžní otázka zní: V pátek 8. října vystoupí na Lednicko-valtickém hudebním festivalu v prostorách zámku v Lednici francouzská houslistka Amandine Beyer a soubor Gli Incogniti. Která skladba na programu tohoto koncertu se dochovala na papíru středoevropské výroby a byla tedy s největší pravděpodobností napsána během cesty Antonia Vivaldiho do Vídně a pravděpodobně také do českých zemí v letech 1729–1730?

Své odpovědi můžete zasílat do 12. září 2021 do 12:00 na adresu [email protected]. Do předmětu napište: „Soutěž: Koncert Amandine Beyer“.

Ze správných odpovědí vybereme dva výherce, kteří obdrží dvě vstupenky na koncert Amandine Beyer, který se uskuteční v rámci Lednicko-valtického hudebního festivalu 8. října 2021 v kostel sv. Jakuba Staršího v Lednici.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments