Soutěž o vstupenky: Light Underground – Paměť kamene

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na taneční představení Light Underground - Paměť kamene ve dnech 22., 23. a 24. července 2020 v Domě u kamenného zvonu.
Light Underground – Paměť kamene (foto Kryštof Kalina)

Sklepní prostory Domu U Kamenného zvonu skryté v srdci Prahy rozzáří během několika letních týdnů Light Underground, komorní představení Galerie hlavního města Prahy zaměřená na tanec, světlo a hudbu. Performance, v rámci nichž se představí čtyři skupiny umělců, budou probíhat v pravidelném rytmu na přelomu července a srpna.

Tanečnice a choreografka Andrea Miltnerová a její dlouholetý spolupracovník, světelný designer Jan Komárek, představí pohybově-obrazovou taneční fantazii. Na flétnu je přitom doprovodí hudebnice Jana Semerádová. V jejich snové improvizaci na téma „tušené životy“, kterou nazvali Paměť kamene, se pokusí do prázdného středověkého sklepení navrátit genia loci. Umělci pod jeho klenbami rozehrají světlo, stíny, zvuk i ticho. „Každým místem, na které se podíváme, nějakým způsobem prošel život. Někdo zde byl, zastavil se… narodil se anebo zemřel. V kamenech je zakletá paměť, která spí, ale na malý okamžik ji může probudit fantazie…“

Soutěžní otázka: Kde se narodila hlavní protagonistka představení Paměť kamene, úspěšná tanečnice a choreografka Andrea Miltnerová?
A) v Londýně
B) v Paříži
C) v Římě

Své odpovědi můžete psát do pátku 17. července 2020 – 12:00 hodin na adresu [email protected] a e-mail nadepište titulem “Soutěž Paměť kamene”.

Odpověď můžete doplnit svojí preferencí data představení. Ze správných odpovědí vybereme 3 výherce. Každý z nich Ten obdrží 2 vstupenky na jedno z představení ve dnech 22., 23. a 24. července 2020 od 18:00 hodin.

Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky