Soutěž o vstupenky: Louskáček, vánoční sen

V Divadle na Vinohradech se v prosinci a lednu vrací v deseti reprízách baletní příběh pro celou rodinu Louskáček, vánoční sen. Produkce pro malé i velké diváky a stejně tak i malé i dospělé interprety, je projektem baletní školy First International Ballet School. V rolích Klárky a Prince hostují sólisté Baletu Národního divadla Sophie Benoit a Giovanni Rottolo.
Louskáček, vánoční sen, Divadlo na Vinohradech (foto Anna Hladká)

Na představení se podílejí studenti Tanečního centra Praha – konzervatoře a gymnázia, Pražského komorního baletu a další. Spojení několika generací tanečníků vytváří na scéně rodinnou atmosféru, která patří k Vánocům. Na jednu z repríz v neděli 15. prosince v 17:00 hodin máte šanci vyhrát 2 vstupenky.

Soutěžní otázka: Kdo je autorem hudby k baletu Louskáček?

a) Igor Stravinskij
b) Ludwig Minkus
c) Petr Iljič Čajkovskij

Své odpovědi můžete psát do úterý 10. prosince do 12:00 hodin na adresu [email protected] a e-mail nadepište titulem/předmětem „Soutěž Louskáček“.
Ze všech správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá 2 vstupenky na představení 15. prosince v Divadle na Vinohradech. Vstupenky budou připraveny k vyzvednutí před začátkem představení na místě.
Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat