Soutěž o vstupenky: Louskáček, vánoční sen

V Divadle na Vinohradech se v prosinci a lednu vrací v deseti reprízách baletní příběh pro celou rodinu Louskáček, vánoční sen. Produkce pro malé i velké diváky a stejně tak i malé i dospělé interprety, je projektem baletní školy First International Ballet School. V rolích Klárky a Prince hostují sólisté Baletu Národního divadla Sophie Benoit a Giovanni Rottolo.
Louskáček, vánoční sen, Divadlo na Vinohradech (foto Anna Hladká)

Na představení se podílejí studenti Tanečního centra Praha – konzervatoře a gymnázia, Pražského komorního baletu a další. Spojení několika generací tanečníků vytváří na scéně rodinnou atmosféru, která patří k Vánocům. Na jednu z repríz v neděli 15. prosince v 17:00 hodin máte šanci vyhrát 2 vstupenky.

Soutěžní otázka: Kdo je autorem hudby k baletu Louskáček?

a) Igor Stravinskij
b) Ludwig Minkus
c) Petr Iljič Čajkovskij

Své odpovědi můžete psát do úterý 10. prosince do 12:00 hodin na adresu [email protected] a e-mail nadepište titulem/předmětem „Soutěž Louskáček“.
Ze všech správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá 2 vstupenky na představení 15. prosince v Divadle na Vinohradech. Vstupenky budou připraveny k vyzvednutí před začátkem představení na místě.
Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na