Soutěž o vstupenky: Matiné s Mozartem a kávou

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert Heroldova kvarteta v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov 12. září 2021 od 11:00 hodin v Prokyšově sále.

Heroldovo Kvarteto (zdroj Mezinárodní hudební festival Český Krumlov)
Heroldovo Kvarteto (zdroj Mezinárodní hudební festival Český Krumlov)

Letos uplyne 230 let od úmrtí největšího hudebního genia Wolfganga Amadea Mozarta, který za svůj život složil neuvěřitelných 626 děl světského i duchovního charakteru.

U ranní kávy a čaje s drobným občerstvením si diváci v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov 12. září 2021 od 11:00 hodin poslechnou v Prokyšově sále v podání Heroldova kvarteta tři Divertimenta pro smyčce, D dur, B dur a F dur a Smyčcový kvartet č. 4 C dur, které Mozart zkomponoval ve svém raném období, tedy v letech 1772 až 1773, kdy mu bylo necelých 17 let.

Soutěžní otázka zní: Po kolikáté se letos festival koná?

Své odpovědi můžete posílat do 9. září 2021 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište „Soutěž: Matiné s Mozartem a kávou“.

Ze správných odpovědí vybereme pět výherců, kteří obdrží dvě vstupenky na koncert pořádaný v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov 12. září 2021 od 11:00 hodin v Prokyšově sále.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments