Soutěž o vstupenky: Musica Florea – Václav Horálek a Wolfgang Amadeus Mozart

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na koncert "Václav Horálek: Oratorium & W. A. Mozart: Requiem", který se uskuteční v úterý 14. září 2021 od 19:30 hodin v Českém muzeu hudby v Praze a ve středu 15. září 2021 od 19:00 hodin v kostele svaté Anny v Sedlci u Karlových Varů.
Musica Florea v Kostele sv. Šimona a Judy (zdroj Musica Florea)
Musica Florea v Kostele sv. Šimona a Judy (zdroj Musica Florea)

Nový koncertní program orchestru Musica Florea se zaměřuje na církevní hudbu a spojuje patrně nejznámější duchovní dílo klasicistního období, Requiem d moll Wolfganga Amadea Mozarta s Oratoriem de Passione Domini nostre Jesu českého tvůrce Václava Horálka.

Soutěžní otázka zní:  Jak se jmenoval skladatel, který dokončil Mozartovo Requiem? 

Své odpovědi můžete zasílat do 9. září 2021 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište „Soutěž: Musica Florea – Václav Horálek a Wolfgang Amadeus Mozart“. Kromě odpovědi do e-mailu napište, zda máte zájem o koncert v Praze či v Karlových Varech.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert v Českém muzeu hudby v Praze a jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert v kostele svaté Anny v Sedlci u Karlových Varů.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments