Soutěž o vstupenky: Prométheovi lidé aneb Moc hudby a tance

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na Beethovenův balet Prométheovi lidé aneb Moc hudby a tance v podání orchestru Musica Florea spolu s tanečním souborem Hartig Ensemble. Baletní představení se koná v sobotu 18. července od 21:00 hodin, na scéně přenosného barokního divadla Florea Theatrum – na Letní scéně pražské HAMU v Lichtenštejnském paláci.

Musica Florea: Prometheus (foto Daniel Rozsnyó)
Diváci se budou moci rovněž od 20:00 hodin zúčastnit dramaturgického úvodu vedeného profesorkou Kazárovou a seznámit se tak z první ruky s dalšími podrobnostmi a zajímavostmi o této unikátní inscenaci, která je u nás jako jediná svého druhu uváděna k oslavám 250. výročí narození Ludwiga van Beethovena.

Soutěžní otázka zní: Kdo byl prvním choreografem tohoto baletu?

Své odpovědi můžete psát do 16. července  – 12:00 hodin na adresu [email protected] a e-mail nadepište titulem “Prométheovi lidé aneb Moc hudby a tance”.

Ze správných odpovědí vybereme dva výherce. Každý z výherců obdrží dvě vstupenky na představení Ludwig van Beethoven: Prométheovi lidé aneb Moc hudby a tance, op. 43 konané v sobotu 18. července od 21:00 hodin, ve Florea Theatrum (Letní scéna HAMU, Praha 1).

Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky