Soutěž o vstupenky: Slavnostní závěr 52. ročníku Hudebního festivalu Antonína Dvořáka Příbram

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na slavnostní závěrečný koncert 52. ročníku Hudebního festivalu Antonína Dvořáka Příbram, na kterém zahraje Moravská filharmonie Olomouc a který se uskuteční 12. října 2021 od 19:00 hodin v divadle Antonína Dvořáka v Příbrami.
Moravská filharmonie Olomouc (zdroj Moravská filharmonie Olomouc)
Moravská filharmonie Olomouc (zdroj Moravská filharmonie Olomouc)

Program koncertu představí dílo A. Dvořáka, B. Smetany, L. Janáčka, G. Pucciniho a G. Bizeta. Součástí koncertu bude rovněž oživení díla moravského skladatele poloviny 20. století Rudolfa Heidera, jehož Symfonieta op. 7 d moll upomíná na přátelství a velkou úctu k Leoši Janáčkovi.

Soutěžní otázka zní: Na závěrečném koncertu 52. ročníku Hudebního festivalu A. Dvořáka Příbram vystoupí 12. října 2021 Moravská filharmonie Olomouc. Kdo je jejím šéfdirigentem?

Své odpovědi můžete zasílat do 5. října 2021 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište „Soutěž: Dvořákova Příbram – Závěrečný koncert“.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který získá dvě vstupenky na slavnostní závěrečný koncert 52. ročníku HFADP, který se koná 12. října od 19:00 hodin v divadle Antonína Dvořáka v Příbrami.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments