Soutěž o vstupenky: Svatováclavský hudební festival – NFM Vratislavská filharmonie

Exkluzivním hostem Svatováclavského hudebního festivalu se stane NFM Vratislavská filharmonie, která vystoupí ve středu 21. září 2022 od 18:00 hodin v kostele Panny Marie Královny v Ostravě – Mariánských Horách.

NFM Vratislavská filharmonie (zdroj NFM Vratislavská filharmonie)
NFM Vratislavská filharmonie (zdroj NFM Vratislavská filharmonie)

Na tomto koncertu se uskuteční česká premiéra díla jednoho z nejuznávanějších současných polských skladatelů, držitele sedmi cen Fryderyk, Pawła Łukaszewského. Pod vedením Norberta Twórczyńského provede NFM Vratislavská filharmonie společně se sborem Národního hudebního fóra a basistou Jarosławem Brękem symfonii inspirovanou mimořádným archeologickým objevem v Súdánu: poutní svatyní zasvěcenou archandělovi Rafaelovi, na jejíž stěnách jsou malby a nápisy z 12.-14. století.

Soutěžní otázka: Jak se podle místa nálezu svatyně nazývá Łukaszewského 8. symfonie?

Své odpovědi můžete zasílat do 14. září 2022 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište „Soutěž: SHF – NFM Vratislavská filharmonie“.

Ze správných odpovědí vybereme dva výherce, kteří každý obdrží dvě vstupenky na koncert SFH NFM Vratislavské filharmonie ve středu 21. září 2022 v 18:00 hodin v kostele Panny Marie Královny v Ostravě – Mariánských Horách.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments