Soutěž o vstupenky: Taneční představení Elixír

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na taneční představení Elixír, které uvede Balet Praha Junior – poprvé v pátek 25. listopadu 2022 ve Švandově divadle, podruhé pak v pondělí 28. listopadu v Kulturním domě Ládví.

Taneční představení Elixír (zdroj Balet Praha Junior)
Taneční představení Elixír (zdroj Balet Praha Junior)

Taneční představení s názvem Elixír uvede soubor Balet Praha Junior v závěru měsíce v Praze hned dvakrát, poprvé v pátek 25. listopadu 2022 v 19:00 hodin ve Švandově divadle, podruhé pak v pondělí 28. listopadu v 19:00 hodin v Kulturním domě Ládví. Jedná se o čtyři díla významných českých a zahraničních choreografů, a jeden taneční příběh s detektivní zápletkou.

První část večera je složena ze čtyř choreografií: Vzpomínky Vlasty SchneiderovéBez těžkostí, jdi s lehkostí Terezy HlouškovéGhost Town Šimona Kubáně a Umírající labuť Anny Jirmanové. Ve druhé části večera se představí Elixír, jednoaktový balet z pera Viktora Konvalinky. Příběh plný akce, humoru a tance na pestrou hudební koláž, který vznikl podle libreta Štěpána Benyovszkého, popisuje autor jako „vtipnou vizuální audioknihu psanou krví“. Publikum se ocitne v ospalém baru na francouzském venkově, který nečekaně ožije, když hosté zjistí, že někde blízko lze najít klíč k elixíru věčného života.  

Soutěžní otázka zní: Večer bude výjimečný využitím tance na mluvené slovo – kdo čte mluvené slovo k taneční detektivce Elixír? 

Své odpovědi můžete zasílat do 17. listopadu 2022 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Elixír” a preferované místo konání představení. Ze správných odpovědí vybereme jednoho vítěze, který získá dvě vstupenky na taneční představení Elixír, které se bude konat v pátek 25. listopadu v 19:00 hodin ve Švandově divadle a jednoho vítěze, který získá dvě vstupenky na představení v pondělí 28. listopadu v 19:00 hodin v Kulturním domě Ládví.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments