Soutěž o vstupenky: Zahajovací koncert LSSH

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na zahajovací koncert festivalu Letní slavnosti staré hudby 11. července 2019 od 19:30 hodin v kostele sv. Šimona a Judy.
Capella Mariana (foto Petra Hajská)

Jubilejní 20. ročník festivalu Letní slavnosti staré hudby otevřou vícesborové skvosty benátských a saských chrámů. V programu připraveném speciálně pro tuto příležitost se spojí hlasy žesťové s hlasy lidskými, a to v kostele svatých Šimona a Judy, který je svými ochozy a kruchtou podobně inspirativní jako drážďanský velechrám nebo benátská bazilika svatého Marka. Hudebníci ze souborů Cappella Mariana (Praha) a Instrumenta Musica (Drážďany) využijí také místních empor – posluchači tedy budou mít možnost vychutnat zdejší akustické možnosti.

Soutěžní otázka: Jaký je titul zahajovacího koncertu 20. ročníku Letních slavností staré hudby?
Své odpovědi můžete psát do 8. července 2019 – 12:00 hodin na adresu [email protected] a e-mail nadepište titulem “Soutěž LSSH”.
Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce. Ten obdrží 2 vstupenky na zahajovací koncert festivalu Letní slavnosti staré hudby 11. července 2019 od 19:30 hodin v kostele sv. Šimona a Judy.
Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat