Soutěž o vstupenky: Zahajovací koncert LSSH

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na zahajovací koncert festivalu Letní slavnosti staré hudby 11. července 2019 od 19:30 hodin v kostele sv. Šimona a Judy.
Capella Mariana (foto Petra Hajská)

Jubilejní 20. ročník festivalu Letní slavnosti staré hudby otevřou vícesborové skvosty benátských a saských chrámů. V programu připraveném speciálně pro tuto příležitost se spojí hlasy žesťové s hlasy lidskými, a to v kostele svatých Šimona a Judy, který je svými ochozy a kruchtou podobně inspirativní jako drážďanský velechrám nebo benátská bazilika svatého Marka. Hudebníci ze souborů Cappella Mariana (Praha) a Instrumenta Musica (Drážďany) využijí také místních empor – posluchači tedy budou mít možnost vychutnat zdejší akustické možnosti.

Soutěžní otázka: Jaký je titul zahajovacího koncertu 20. ročníku Letních slavností staré hudby?
Své odpovědi můžete psát do 8. července 2019 – 12:00 hodin na adresu [email protected] a e-mail nadepište titulem “Soutěž LSSH”.
Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce. Ten obdrží 2 vstupenky na zahajovací koncert festivalu Letní slavnosti staré hudby 11. července 2019 od 19:30 hodin v kostele sv. Šimona a Judy.
Hodně štěstí přeje redakce Opery Plus!

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na