Soutěž o vstupenky: Zahajovací koncert Modré housle (v) září

Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na zahajovací koncert 53. sezony Komorní filharmonie Pardubice "Modré housle (v) září", který se uskuteční v pondělí 13. září 2021 od 19:00 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.
Pavel Šporcl (zdroj Komorní filharmonie Pardubice)
Pavel Šporcl (zdroj Komorní filharmonie Pardubice)

Hned na začátku nové sezony se spolu s Komorní filharmonií Pardubice představí Pavel Šporcl. Posluchači se mohou těšit, že klasickou hudební scénu probudí k životu tento proslulý houslista a na svých legendárních modrých houslích provede Mendelssohnův Koncert pro housle a orchestr e moll. „S pardubickou filharmonií spolupracuji dlouhodobě, v minulosti jsme absolvovali několik turné a vracím se do mně velmi známého prostředí. Jsem šťastný, že jsem byl požádán právě o Mendelssohna. Je to koncert překrásný, romantický a rád ho hraji už od svých dětských let. Musíme se snažit, abychom znovu sezonu a veškeré kulturní akce nastartovali,“ nechal se slyšet Pavel Šporcl. Na programu koncertu jsou dále také díla od Beethovena – předehra k baletu Stvoření Promethea a Symfonie č. 7 A dur.

Soutěžní otázka zní: Kdo je šéfdirigentem Komorní filharmonie Pardubice?

Své odpovědi můžete zasílat do 7. září 2021 do 12:00 hodin na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž: Zahajovací koncert Modré housle (v) září ”.

Ze správných odpovědí vybereme jednoho výherce, který obdrží dvě vstupenky na koncert 13. září 2021 od 19:00 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích.

Hodně štěstí přeje redakce Opery PLUS!

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]
0 0 votes
Ohodnoťte článek
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments