Tuto sobotu budou v přímém online přenosu vyhlášeni nositelé Cen Thálie 2020

Vyhlášení Cen Thálie 2020 proběhne v letošním roce v přímém online přenosu v sobotu 14. listopadu od 20:00. V průběhu večera budou vyhlášeni nositelé výročních Cen Thálie 2020 v 6 kategoriích: činohra, opera, balet, tanec a pohybové divadlo, muzikál, opereta a jiné hudebně-dramatické žánry, alternativní divadlo a loutkové divadlo.

W. A. Mozart: Figarova Svatba – Lukáš Zeman a Markéta Böhmová – Slezské divadlo Opava 2020 (foto Tomáš Ruta)

Svou účast na vyhlášení prostřednictvím webkamery přislíbili všichni nominovaní. Vždy před vyhlášením uvidíme všechny nominované v dané kategorii, oceněný do poslední chvíle nebude nic tušit a vyhlášení tak bude pro všechny překvapením. Večerem bude provázet Prezident Herecké asociace Ondřej Kepka. Vítěze v jednotlivých kategoriích pak vyhlásí kolegové z řad známých herců.

Zároveň budou znovu vyhlášeny již zveřejněná ocenění za celoživotní mistrovství v jednotlivých oborech. Jako překvapení budou vyhlášeny 3 dosud neuveřejněné ceny: Cena České akademie divadelníků, Cena pro mladého umělce do 33 let a Cena Thálie za šíření divadelního umění v televizi, která jako jediná bude předána živě během přímého přenosu.

Online vyhlášení Cen Thálie 2020 bude možné sledovat živě v sobotu 14. listopadu od 20:00 prostřednictvím Youtube. Majitelé televizoru s připojením k internetu si mohou přenos užít na velké obrazovce.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments