Vzlety a pády ve fotografiích Martina Straky

Edici pouhých 50 kusů kalendářů pro rok 2019 vydává balet Národního divadla moravskoslezského 10. prosince 2019. Téma tohoto kalendáře jsou Vzlety a pády ve snímcích fotografa Martina Straky.
Martin Straka – Barbora Šulcová jako Alice, v pozadí Takafumi Tamagawa, foto pro měsíc duben 2019

Nejnovější premiéra souboru má jednotící téma – cestu za svobodou promítnutou do fantazijních tanečních příběhů. Dvanáct snímků v kalendáři zachycuje okamžiky premiéry, vybrali je společně autor Martin Straka a šéfka baletu Lenka Dřímalová. Na fotografiích jsou všechny tři choreografie večera – Křídla z vosku nejslavnějšího choreografa českého původu Jiřího Kyliána, Alice tandemu Denis Untila & Michelle Yamamoto, a Útěk obra Jiřího Pokorného. K dispozici budou nástěnné kalendáře od pondělního poledne (10.12.) v místě prodeje v provozní budově za Divadlem Antonína Dvořáka, od třetí adventní neděle 16. prosince pak také v novém prodeji v pasáži rekonstruovaného Divadla Jiřího Myrona.

Balet NDM tak pokračuje v netradičních úspěšných kalendářových projektech – v kalendáři pro rok 2018 se spojil s fotbalovým Baníkem.

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na