Změny v programu Nachtigall Artists: koncert Villazóna a De Maistreho se přesouvá na únor

Kvůli přetrvávajícím koronavirovým opatřením, které stále znemožňují pořádání koncertů s publikem a komplikují cestování zahraničních umělců, musela agentura Nachtigall Artists zrušit nebo přesunout události naplánované na prosinec. Namísto koncertu Rolando Villazóna a Xaviera de Maistreho, který se měl uskutečnit 21. prosince 2020, bude připraven mimořádný vánoční koncert z Rudolfina.

Rolando Villazón (zdroj rolandovillazon.com)

Vánoční zpívání z Rudolfina
Prostřednictvím livestreamu si v pondělí 21. prosince budete moci poslechnout mimořádný vánoční koncert z Rudolfina. Mezi účinkujícími budou sopranistky Simona Šaturová a Lada Bočková, mezzosopranistka Arnheidur Eiriksdóttir, tenorista Petr Nekoranec a barytonisté Lukáš Bařák a možnái Boris Prýgl. Pěvce doprovodí vynikající mladý klavírista Marek Kozák. Na programu jsou árie, operní scény a samozřejmě nebudou chybět ani koledy. Vstupenky budou v prodeji od 1. prosince na nachtigallartists.cz, koncert bude možné shlédnout od 21. prosince až do 31. ledna 2021.

Změny v naplánovaných koncertech:
7. prosince 2020 – koncert „Mozart|Beethoven“ ve Smetanově síni s PKF – Prague Philharmonia pod taktovkou Marca Armiliata – zrušeno
Tento koncert musel bohužel být zrušen bez náhrady. Na Marca Armiliata i sólisty se můžete těšit v dalších projektech Nachtigall Artists.

8. prosince 2020 – koncert sólistů Bavorské státní opery – nový termín bude oznámen
Koncert se přesouvá na jaro, přesný termín bude oznámený co nejdříve podle vývoje protikoronavirových opatření u nás i v Německu.

19. prosince 2020 – recitál kanadsko-italské mezzosopranistky Emily d’Angelov – nový termín bude oznámen
Koncert se přesouvá na jaro, nový termín bude oznámený ještě během prosince

21. prosince 2020 – Rolando Villazón a Xavier de Maistre: „Serenata latina“ – přesunuto na 21. února 2021

18. ledna 2021 – koncert Lisette Oropesy – zůstává beze změn

30. ledna 2021 – recitál Zuzany Markové a Giacoma Sagripantiho – zůstává beze změn

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


5 1 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments