Hudební festival A. Dvořáka pokračuje v přípravách, byl zahájen předprodej vstupenek

Navzdory nepříznivé aktuální situaci pokračuje Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram v přípravách odloženého 52. ročníku plánovaném na 20. dubna - 8. června 2021. Loňský rok nebyl živému umění nakloněn a nezbývá, než věřit, že v průběhu letošního roku se karta obrátí a příznivci klasické hudby se opět budou setkávat na koncertech a společně naslouchat krásným tónům.

Vstupenky a programy 52. ročníku Hudebního festivalu A. Dvořáka (zdroj FB HFAD)

„Jelikož ale dochází v současné době k neustálým změnám v opatřeních v souvislosti s pandemií COVID-19, bude i náš festival letos pravděpodobně procházet řadou úprav a reakcí na momentální situaci. Naší prioritou je ale maximální počet koncertů odehrát – a to i za cenu zajištění alternativních prostor s větší kapacitou pro vytvoření větších rozestupů pro diváky nebo přesunu termínu konání koncertů. Z toho důvodu vás prosíme o pozorné sledování aktuálních informací o jednotlivých koncertech, které budeme zveřejňovat na FB profilu a na webových stránkách festivalu v sekci koncertů a rovněž v aktualitách,“ komentuje aktuální situaci ředitelka festivalu, Mgr. Albína Dědičík Houšková.

Předprodej vstupenek
Předprodej vstupenek byl zahájen 1. března. Vzhledem k současnému stavu, kdy je naprostá většina prodejních míst uzavřena, prosí organizátoři o upřednostnění zakoupení vstupenek on-line. V případě, že tuto variantu nemůžete použít, je možné zakoupit vstupenky pouze v infocentru Městského úřadu Příbram (Zámeček – Tyršova 106). Po dobu uzavření prodejních míst se prodlužuje doba rezervace z 3 dnů na 7 dnů.

Pokud by došlo k přesunům termínů nebo koncertních míst, vstupenky zůstanou v platnosti. V případě, že nový termín nebo alternativní prostor nebudou vyhovovat, bude možné vstupenky vrátit na prodejní místo, případně vstupenky zakoupené on-line stornovat přímo u Ticketportal.cz.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

Mohlo by vás zajímat


0 0 vote
Ohodnoťte článek
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments