Jonas Kaufmann a Christiane Lutz vstoupili do nového roku sňatkem

Světově uznávaný německý tenorista Jonas Kaufmann a jeho přítelkyně, operní režisérka Christiane Lutz, si řekli své „ano“. Svatba se konala v Mnichově dne 5. ledna 2019.
Jonas Kaufmann a Christiane Lutz (zdroj Instagram)

Hvězda operního nebe, tenorista Jonas Kaufmann (49 let) zahájil nový rok opravdovým překvapením pro své obdivovatele. Dne 5. ledna 2019 ve 14 hodin a 6 minut si v Mnichově vzal za manželku svoji partnerku, operní režisérku Christiane Lutz (38 let).

Podle časopisu Münchner Abendzeitung očekávají v březnu tohoto roku své první dítě. Kaufmann, který většinou zůstává stranou bulvárního tisku a své soukromí si bedlivě střeží, zveřejnil na sociálních sítích jejich oficiální novomanželskou fotografii.

Kaufmann vzkázal: „Dívám se zpět na nádherný rok, žádné rušení – naopak, říkám Ano životu. Šťastný nový rok vám všem.“

Pro Kaufmanna je to již druhé manželství. Jeho předchozí manželkou byla mezzosopranistka Margarete Joswig, se kterou prožil patnáct let manželského vztahu, ze kterého mají tři děti. V roce 2014 se manželé bez většího konfliktu rozešli. Na podzim téhož roku se Kaufmann seznámil s Christinou Lutz při příležitosti nové operní premiéry v Mnichově. Dnes bydlí novomanželský pár v blízkosti Mnichova.

Nejaktuálnější zprávy ze světa hudby přímo do Vaší schránky

[mc4wp_form id="339371"]

Mohlo by vás zajímat