Juventus Collegium FOK bude hrát do oken

Juventus Collegium FOK, ansámbl mladší generace hráčů Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, se připojí k projektu „Hrajeme do oken“. Tuto iniciativu a veřejnou sbírku podpoří benefičními koncerty pro seniory ve vnitroblocích centra Prahy ve dnech 6. a 12. května 2020. Hráči se vzdají honoráře ve prospěch sbírky.
Juventus Collegium FOK (zdroj FOK)

„Chtěli jsme se aktivně zapojit ve veřejném prostoru prostřednictvím koncertů, které jsou v této době a v této podobě iniciovány touto platformou. Hlavní město Praha je domovskou scénou našeho orchestru, tedy je pro nás radostí a milou povinností přinést posluchačům hudbu do jejich domovů alespoň touto cestou,“ shodují se členové ansámblu.

Nejbližší koncerty Juventus Collegia FOK v rámci zmíněného projektu se uskuteční 6. května od 16:00 hodin v Domově pro seniory U Agáty a 12. května od 17:00 hodin ve vnitrobloku kina Mat na Karlově náměstí. Koncert 12. května bude zároveň streamován MALL.TV. Vystoupí dechová část ansámblu Juventus Collegium FOK a nabídne posluchačům hudbu W. A. Mozarta, J. Myslivečka nebo Ch. Gounoda.

Mohlo by vás zajímat


Komentáře. Respektujte prosím pravidla diskuze.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na